Kalender
Maart 2023
VR | 1 | Zwemmen 3-4 |
ZA | 2 | |
ZO | 3 | |
MA | 4 | Typlessen Hanver 16-17 uur (L4-5-6) / Jeugdboekenweek |
DI | 5 | Jeugdboekenweek / Ouderraad 20u |
WO | 6 | Pedagogische studiedag / Moev Netbal 3-3 L5-L6 (namiddag) |
DO | 7 | Jeugdboekenweek |
VR | 8 | Zwemmen 5-6 / Jeugdboekenweek |
ZA | 9 | |
ZO | 10 | |
MA | 11 | |
DI | 12 | Medisch onderzoek K1 (met ouders op het CLB) |
WO | 13 | |
DO | 14 | |
VR | 15 | Zwemmen 3-4 / Pyjamadag / Medisch onderzoek K1 (met ouders op het CLB) |
ZA | 16 | |
ZO | 17 | |
MA | 18 | Boerderijklassen L1-L2 |
DI | 19 | Boerderijklassen L1-L2 / Film Blikveld K2 en K3 (voormiddag) |
WO | 20 | Boerderijklassen L1-L2 / Medisch onderzoek K1 (met ouders op het CLB) |
DO | 21 | |
VR | 22 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 23 | |
ZO | 24 | |
MA | 25 | Kom-eens-zien-dag instappers 13.10 uur – 14 uur |
DI | 26 | Uitstap ’t Grom L1 |
WO | 27 | Oudercontact lagere school (enkel op aanvraag) / Rapport lagere school |
DO | 28 | |
VR | 29 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 30 | |
ZO | 31 |
April 2024
MA | 1 | Paasvakantie |
DI | 2 | Paasvakantie |
WO | 3 | Paasvakantie |
DO | 4 | Paasvakantie |
VR | 5 | Paasvakantie |
ZA | 6 | |
ZO | 7 | |
MA | 8 | Paasvakantie |
DI | 9 | Paasvakantie |
WO | 10 | Paasvakantie |
DO | 11 | Paasvakantie |
VR | 12 | Paasvakantie |
ZA | 13 | |
ZO | 14 | |
MA | 15 | |
DI | 16 | |
WO | 17 | |
DO | 18 | |
VR | 19 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 20 | |
ZO | 21 | |
MA | 22 | Technotrailer L5 en L6 (op school) |
DI | 23 | Technotrailer L5 en L6 (op school) / Toneel Blikveld K2+K3 (namiddag) / Steam Robotica 3KK-1-2 (15u45-16u45) / Steam Robotica 3-4-5-6 (16u50-17u50) |
WO | 24 | Pedagogische studiedag: leerlingen vrijaf! |
DO | 25 | |
VR | 26 | Zwemmen 1-2 / Medisch onderzoek 4A+4B (verpleegkundige CLB) |
ZA | 27 | |
ZO | 28 | |
MA | 29 | Talentendag lagere school |
DI | 30 | Steam Robotica 3KK-1-2 (15u45-16u45) / Steam Robotica 3-4-5-6 (16u50-17u50) |
Mei 2024
WO | 1 | Dag van de arbeid: vrijaf! |
DO | 2 | |
VR | 3 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 4 | |
ZO | 5 | Plechtige communie 9u30 Ludwinakerk |
MA | 6 | Zeeklassen L3-L4 / Schoolreis Ko en K1: Ollemanshoekje / Sportdag L2 |
DI | 7 | Zeeklassen L3-L4 / Kom-eens-zien-dag instappers 13.10 uur – 14 uur / Sportdag L1 |
WO | 8 | Zeeklassen L3-L4 / Sportdag kleuters |
DO | 9 | O.-H.-Hemelvaart / Eerste communie 9u30 Ludwinakerk |
VR | 10 | Brugdag Hemelvaart: vrijaf! |
ZA | 11 | |
ZO | 12 | |
MA | 13 | Oudercontact kleuters |
DI | 14 | Oudercontact kleuters / Sportdag L3 |
WO | 15 | Oudercontact kleuters / Atletiekmeerkamp lagere school (namiddag) |
DO | 16 | Ouderraad 20u / Toneel Blikveld L1+L2 (voormiddag) |
VR | 17 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 18 | |
ZO | 19 | Pinksteren |
MA | 20 | Pinkstermaandag: vrijaf! |
DI | 21 | |
WO | 22 | Talentendag kleuters |
DO | 23 | Sportdag L5 |
VR | 24 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 25 | |
ZO | 26 | |
MA | 27 | Leerlingenraad |
DI | 28 | Sportdag L4 / Schoolraad 20u |
WO | 29 | |
DO | 30 | Sportdag L6 |
VR | 31 | Generale repetitie schoolfeest / Zwemmen 1-2 / Rapport |
Juni 2024
ZA | 1 | Schoolfeest |
ZO | 2 | |
MA | 3 | Medisch onderzoek afwezige leerlingen (op school) |
DI | 4 | Steam Robotica 3KK-1-2 (15u45-16u45) / Steam Robotica 3-4-5-6 (16u50-17u50) |
WO | 5 | |
DO | 6 | |
VR | 7 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 8 | |
ZO | 9 | |
MA | 10 | |
DI | ||
WO | 12 | Moev Buitenpretjes (namiddag) |
DO | 13 | |
VR | 14 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 15 | |
ZO | 16 | |
MA | 17 | Schoolreis 2KK-3KK ‘Spinrag en erwtenbloesem’ |
DI | 18 | |
WO | 19 | |
DO | 20 | Infomoment 1ste leerjaar 19u30 (ouders 3KK) |
VR | 21 | Zwemmen 1-2 |
ZA | 22 | |
ZO | 23 | |
MA | 24 | |
DI | 25 | Oudercontact lagere school / Rapport / Proclamatie 3KK (16-17u) |
WO | 26 | Oudercontact lagere school / Proclamatie L6 |
DO | 27 | |
VR | 28 | Misviering lagere school 9u Ludwinakerk / Laatste schooldag (halve dag school – nabewaking tot 13u10) |
ZA | 29 | |
ZO | 30 |