Kalender

September 2021
WO 1 Eerste schooldag!
DO 2
VR 3 Zwemmen 5/6
ZA 4
ZO 5
MA
DI 7 Info-avond lagere school 19 uur
WO 8
DO 9 Info-avond kleuterschool 19 uur refter
VR 10 Zwemmen 3/4 + Misviering start schooljaar
ZA 11
ZO 12
MA 13 Schoolfotograaf
DI 14 Aangekondigde evacuatieoefening / Frieke en Froefroe
WO 15
DO 16 Ouderraad 20 uur
VR 17 Zwemmen 5/6 + Strapdag
ZA 18
ZO 19
MA 20 Bosklassen 5/6
DI 21 Bosklassen 5/6
WO 22 Bosklassen 5/6
DO 23 Bosklassen 5/6 
VR 24 Zwemmen 3/4 + Bosklassen 5/6
ZA 25
ZO 26 Eerste communie 10 uur voor de leerlingen 2de SJ 2020-2021
MA 27
DI 28
WO 29 Grootouderfeest kleuterschool
DO 30
Oktober 2021
VR 1 ZW 5/6
ZA 2 Vormsel 16.00 uur Sint-Ludwina (kinderen 6de lj schooljaar 2020-2021)
ZO 3 Trattoria Maria – afhaal spaghetti
MA 4
DI 5 Dag van de Leerkracht + Toneel Blikveld ‘SSST brutal jong’ 1/2
WO 6 Pedagogische studiedag: kinderen vrijaf!
DO 7 Naschoolse lessen Steam 15.45-16.45uur 1/2 + 16.45-17.45 uur 5/6
VR 8 Zwemmen 3/4
ZA 9
ZO
MA 11 Toneel blikveld ‘Zeep door Het Wolk’  (jongste kleuters) + Leerlingenraad
DI 12 Steven Goegebeur voorstelling tegen pesten 6 + dag van de kinderverzorgster
WO 13 Scholenveldloop / hindernissenloop lagere school tijdens de lesuren + Oudercontact lagere school – bespreking kijklijst
DO 14 Naschoolse lessen Steam 15.45-16.45uur 1/2 + 16.45-17.45 uur 5/6 + Oudercontact lagere school – bespreking kijklijst
VR 15 Zwemmen 5/6
ZA 16
ZO 17
MA 18
DI 19 Kom-eens-zien-dag instappers 13.10 uur – 14.00 uur + Schoolraad 20 uur
WO 20
DO 21 Naschoolse lessen Steam 15.45-16.45uur 1/2 + 16.45-17.45 uur 5/6 + G-sport scholenproject 6
VR 22 Zwemmen 3/4 + Dag van de jeugdbeweging 
ZA 23
ZO 24
MA 25 Medisch toezicht – inentingen 5 (met arts op school)
DI 26 Rapport 1/2
WO 27 Boerderijklassen 1/2
DO 28 Boerderijklassen 1/2
VR 29 Zwemmen 5/6 + Rapport 3/4/5/6 + Boerderijklassen 1/2
ZA 30
ZO 31
November 2021
MA 1 Herfstvakantie
DI 2 Herfstvakantie
WO 3 Herfstvakantie
DO 4 Herfstvakantie
VR 5 Herfstvakantie
ZA 6  
ZO 7  
MA 8 Start FLUO-ACTIE
DI 9 Frieke en Froefroe
WO 10  
DO 11 Wapenstilstand: vrijaf
VR 12 Facultatieve verlofdag: vrijaf!
ZA 13  
ZO 14  
MA 15 Ouderraad 20 uur
DI 16 1ste leerjaar bezoek aan ’T Grom
WO 17 Gymland 1ste& 2de leerjaar (NM)
DO 18  
VR 19 Zwemmen 3/4
ZA 20  
ZO 21  
MA 22 Oudercontacten kleuterschool + Voorleesweek
DI 23 Oudercontacten kleuterschool + Toneel Blikveld ‘Badaboem’ 3/4
WO
DO 25  
VR 26 Zwemmen 5/6 + Medisch onderzoek 1A + start 1B zonder arts op school + inentingen
ZA 27  
ZO 28  
MA 29  
DI 30 Toneel Blikveld ‘Rita’  voor 5/6
December 2021
WO 1 Pedagogische studiedag: leerlingen vrijaf!
DO 2 Naschoolse lessen Steam 15.45-16.45uur: 3de kleuterklas / 16.45-17.45 uur: 3/4 + rapport
VR 3 Zwemmen 3/4 + Sinterklaasfeest
ZA 4
ZO 5
MA
DI 7 Medisch schooltoezicht 6de leerjaar A met de bus naar CLB
WO 8
DO 9 Naschoolse lessen Steam 15.45-16.45uur: 3de kleuterklas / 16.45-17.45 uur: 3/4
VR 10 Zwemmen 5/6
ZA 11
ZO 12
MA 13 Leerlingenraad 12.15 uur
DI 14 Kom-eens-zien-dag 13.10 uur – 14.00 uur
WO 15
DO 16 Naschoolse lessen Steam 15.45-16.45uur: 3de kleuterklas / 16.45-17.45 uur: 3/4
VR 17 Zwemmen 3/4 + Medisch onderzoek 1B met arts op school + inentingen
ZA 18
ZO 19
MA 20
DI 21
WO 22 Oudercontact lagere school + rapport
DO 23 Oudercontact lagere school + rapport
VR 24 Misviering (De lessen eindigen om 11.55 uur)
ZA 25 Kerstvakantie
ZO 26 Kerstvakantie
MA 27 Kerstvakantie
DI 28 Kerstvakantie
WO 29 Kerstvakantie
DO 30 Kerstvakantie
VR 31 Kerstvakantie
Januari 2022
ZA 1 Kerstvakantie
ZO 2 Kerstvakantie
MA 3 Kerstvakantie
DI 4 Kerstvakantie
WO 5 Kerstvakantie
DO 6 Kerstvakantie
VR 7 Kerstvakantie
ZA 8
ZO 9
MA 10
DI 11 Typlessen 16 uur
WO 12
DO 13 Frieke en Froefroe
VR 14 Zwemmen 5/6
ZA 15
ZO 16
MA 17 Talentendag + leerlingenraad 12.15 uur
DI 18 Typlessen 16 uur
WO 19 Ouderraad 20 uur + trefbal 2de graad: 3de lj. 13.15u-14.30u / 4de lj. 14.45u-16.00u
DO 20
VR 21 Zwemmen 3/4
ZA 22
ZO 23
MA 24
DI 25 Kom-eens-zien-dag 13.10 uur – 14.00 uur  + Typlessen 16 uur
WO 26
DO 27 Gedichtendag
VR 28 Zwemmen 5/6
ZA 29
ZO 30
MA 31 Dag van de directeur

 

Februari 2022
DI 1 Typlessen 16 uur
WO 2  
DO 3 Schoolraad 20 uur
VR 4 Zwemmen 3/4  + Medisch onderzoek 1KK (ouders op afspraak CLB)
ZA 5  
ZO 6  
MA 7  
DI 8 Toneel Blikveld ‘Pjotr en de Wolfski’  juf Iris/Ellen/Annelies
WO 9 Pedagogische studiedag: leerlingen vrijaf!
DO 10  
VR 11 Zwemmen 5/6 + Medisch onderzoek 1KK (ouders op afspraak CLB)
ZA 12 “Valentina Maria”: eetdagen samen met ouderraad – zaal Ludwina
ZO 13 “Valentina Maria”: eetdagen samen met ouderraad – zaal Ludwina
MA 14  
DI 15 Kom-eens-zien-dag 13.10 uur – 14.00 uur
WO 16 Verdeling wafeltjes (graag zak meebrengen)
DO 17  
VR 18 Zwemmen 3/4 + Einde fluoactie + Medisch onderzoek 1KK (ouders op afspraak CLB)
ZA 19 Opendeurdag Sinte-Mariaschool van 10-13 uur
ZO 20  
MA 21  
DI 22  
WO 23  
DO 24 Rapport lagere school
VR 25 Zwemmen 5/6 + Carnaval
ZA 26  
ZO 27  
MA 28 Krokusvakantie
Maart 2022
DI 1 Krokusvakantie
WO 2 Krokusvakantie
DO 3 Krokusvakantie
VR 4 Krokusvakantie
ZA 5  
ZO 6  
MA 7  
DI 8 Medisch onderzoek 4de leerjaar (zonder arts op school) + Frieke en Froefroe
WO 9  
DO 10 Ouderraad 20 uur
VR 11 Zwemmen 1/2
ZA 12  
ZO 13  
MA 14  
DI 15

Filmvoorstelling Blikveld ‘Wolfy’ juf Ilse/Carina/Elise

WO 16 Netbal 3 tegen3 3de graad (5de lj van 13.15u-14.30u / 6de lj van 14.45-16u)
DO 17 Medisch schooltoezicht 6B met de bus naar CLB
VR 18 Zwemmen 1/2 
ZA 19  
ZO 20
MA 21  
DI 22

Kom-eens-zien-dag 13.10 uur – 14.00 uur

WO 23
DO 24  
VR 25 Zwemmen 1/2 + toneel Blikveld ‘Moenieworrenie’ voor 1/2
ZA 26  
ZO 27  
MA 28 Leerlingenraad 12.15 uur
DI 29
WO 30

Rapport + Oudercontact lagere school op aanvraag + Badmintoninstuif 2de graad.

DO 31  
April 2022

VR

1

Zwemmen 1/2

ZA

2

 

ZO

3

 

MA

4

Paasvakantie

DI

5

Paasvakantie

WO

6

Paasvakantie

DO

7

Paasvakantie

VR

8

Paasvakantie

ZA

9

 

ZO

10

 

MA

11

Paasvakantie

DI

12

Paasvakantie

WO

13

Paasvakantie

DO

14

Paasvakantie

VR

15

Paasvakantie

ZA

16

 

ZO

17

Pasen

MA

18

Paasmaandag: vrijaf!

DI

19

 

WO

20

Buitenspeeldag 1ste-2de-3de graad

DO

21

 

VR

22

Zwemmen 1/2

ZA

23

 

ZO

24

 

MA

25

Spelnamiddag 3KK – L1

DI

26

Frieke en Froefroe

WO

27

 

DO

28

 

VR

29

Zwemmen 1/2 

ZA

30

 

Mei 2022
ZO 1 Dag van de arbeid
MA 2 Facultatieve verlofdag
DI 3 Sportdag 6de lj
WO 4 Scholenvoetbaltornooi 4 tegen 4 (2de & 3de graad)
DO 5 Sportdag 4delj
VR 6 Zwemmen 1/2
ZA 7
ZO 8
MA 9 Sportdag 2de leerjaar + Spelnamiddag 3KK – L1
DI 10 Kom-eens-zien-dag 13.10 uur – 14.00 uur + sportdag 1 ste lj.
WO 11 Infomoment zeeklassen 19 uur + atletiekmeerkamp 1ste-2de-3de graad.
DO 12 Sportdag 3de lj.
VR 13 Zwemmen 1/2
ZA 14 Schoolfeest
ZO 15
MA 16 Oudercontact kleuterschool + Filmvoorstelling Blikveld ‘Mijn moeder is een gorilla’ voor 1 en 2
DI 17 Oudercontact kleuterschool
WO 18 Oudercontact kleuterschool
DO 19
VR 20 ZW ½
ZA 21
ZO 22 Vormsel
MA 23 Zeeklassen 3-4 + Spelnamiddag 3KK – L1 + Sportdag 5de leerjaar
DI 24 Zeeklassen 3/4
WO 25 Zeeklassen 3/4 + Sportdag kleuterschool
DO 26 O.-H.-Hemelvaart + Eerste communie
VR 27 Vrijaf!
ZA 28
ZO 29
MA 30 Schoolreis K2-K3 + Medisch toezicht voor afwezigen (met arts op school)
DI 31 Ouderraad 20 uur
Juni 2022

WO

1

 

DO

2

 

VR

3

Zwemmen 1/2 + Rapport 

ZA

4

 

ZO

5

Pinksteren

MA

6

Pinkstermaandag: vrijaf!

DI

7

 

WO

8

 

DO

9

Schoolraad 20 uur

VR

10

Zwemmen 1/2

ZA

11

 

ZO

12

 

MA

13

 

DI

14

 

WO

15

Buitenpretjes 1ste graad + Springkastelenfestival kleuters & 1ste leerjaar 

DO

16

 

VR

17

Zwemmen 1/2

ZA

18

 

ZO

19

 

MA

20

 

DI

21

Infomoment 1ste leerjaar 19.30 uur

WO

22

Talentendag 

DO

23

Proclamatie 3de kleuterklas om 16 uur 

VR

24

Zwemmen 1/2

ZA

25

 

ZO

26

 

MA

27

Rapport + oudercontact lagere school

DI

28

Rapport + oudercontact lagere school

WO

29

Receptie 6de leerjaar 19 uur

DO

30

Halve dag school – 11.55 uur einde van de lessen + misviering 9 uur