Kalender

Januari 2019
DI 1 Kerstvakantie
WO 2 Kerstvakantie
DO 3 Kerstvakantie
VR 4 Kerstvakantie
ZA 5
ZO 6
MA 7
DI 8
WO 9 Bib 4
DO 10 Bib 2
VR 11 Zwemmen 5 + 6
ZA 12
ZO 13
MA 14 Frieke en Froefroe ‘volgen en leiden’
DI 15
WO 16

SVS Trefbal 2de graad (NM)

Bib 5

DO 17

Leerlingenraad 12u15

Bib 3A

VR 18 Zwemmen 3 + 4
ZA 19
ZO 20
MA 21 Workshop ‘Afrikaanse percussie’ 1 + 2
DI 22 Bezoek aan Imelda ziekenhuis 3
WO 23 Bib 6
DO 24 Bib 3B
VR 25 Zwemmen 5 + 6
ZA 26
ZO 27
MA 28
DI 29

Film ‘Rita en krokodil’ blikveld 1KK en 2KK (VM)

Ouderraad

Kom-eens-zien-dag onthaalklas voor nieuwe instappers 13u10-14u00

WO 30 Bib 4
DO 31 Bib 2
Februari 2019
VR 1 Facultatieve vrije dag 2
ZA 2
ZO 3
MA 4
DI 5 Medisch onderzoek 2KK Lieselot
WO 6 Bib 5
DO 7 Bib 3A
VR 8

Zwemmen 3 + 4

SVS Megaspelenpaleis 2 (NM, De Ploan)

ZA 9
ZO 10
MA 11
DI 12
WO 13 Pedagogische studiedag
DO 14 Bib 3B
VR 15 Zwemmen 5 + 6
ZA 16
ZO 17
MA 18
DI 19
WO 20 Bib 6
DO 21 Bib 2
VR 22 Zwemmen 3 + 4
ZA 23
ZO 24
MA 25 Poppenkast 2KK, 3KK, 1ste
DI 26

Kom-eens-zien-dag onthaalklas voor nieuwe instappers

Film ‘De grote boze wolf’ 1 + 2  (Blikveld, NM)

WO 27 Bib 4
DO 28

Rapport

Auteurslezing ‘Jef Aerts’ 4 (bib) 

Maart 2019
VR 1

Carnaval (zonder optredens)

SVS Spring in het rond en sport gezond 3de graad (de Plaon)

Zwemmen 5 + 6

ZA 2
ZO 3
MA 4 Krokusvakantie
DI 5 Krokusvakantie
WO 6 Krokusvakantie
DO 7 Krokusvakantie
VR 8 Krokusvakantie
ZA 9
ZO 10
MA 11

Auteurslezing ‘Sabien Clement’ 2 (bib)

Ouderraad 20u

DI 12 Frieke en Froefroe ‘samenwerken’
WO 13

SVS Netbal 3de graad (NM)

Bib 5

DO 14 Auteurslezing ‘Luc Descamps’ 5 (bib)
VR 15

Auteurslezing ‘Marjolein Pottie’ 1 (bib)

Bednet pyjamadag

Zwemmen 1 + 2

ZA 16

Opendeurdag 10-12 uur

Bingo-avond ouderraad

ZO 17
MA 18 Muzische projectweek
DI 19

Muzische projectweek

Auteurslezing ‘Karla Stoefs’ 3 (bib)

WO 20

Muzische projectweek

Bib 6

DO 21

Muzische projectweek

Auteurslezing ‘Guy Didelez’ 6 (bib)

VR 22

Afsluitmoment muzische projectweek 15u30-18 uur 

Zwemmen 1 + 2

ZA 23
ZO 24
MA 25
DI 26

Theater ‘Froefroe’ blikveld 2/3 klkl (NM)

Alles met de bal 4 (NM, De Nekker)

WO 27 Bib 4
DO 28 Bib 3A
VR 29 Zwemmen 1 + 2
ZA 30
ZO 31
April 2019
MA 1
DI 2

Theater ‘Theater Tiret’ Blikveld 1gr (NM)

Kom-eens-zien-dag onthaalklas voor nieuwe instappers 13u10-14u00

WO 3

SVS Badminton 2de graad (NM)

Rapport + oudercontact lager (op aanvraag)

Bib 5

DO 4 Bib 3B
VR 5

Doe-dag (De Nekker) 5-6

Zwemmen 1 + 2

ZA 6
ZO 7
MA 8 Paasvakantie
DI 9 Paasvakantie
WO 10 Paasvakantie
DO 11 Paasvakantie
VR 12 Paasvakantie
ZA 13
ZO 14
MA 15 Paasvakantie
DI 16 Paasvakantie
WO 17 Paasvakantie
DO 18 Paasvakantie
VR 19 Paasvakantie
ZA 20
ZO 21 Pasen
MA 22 Paasmaandag
DI 23
WO 24

SVS Buitenspeeldag lagere school (NM)

Inschrijvingen nieuwe kleuters

Bib 6

DO 25

Leerlingenraad 12u15

Bib 2

VR 26

LOP: begin inschrijvingen

Zwemmen 1 + 2

ZA 27
ZO 28
MA 29 Sportdag 6
DI 30 Medisch schooltoezicht 2KK juf Ellen
Mei 2019
WO 1 Dag van de Arbeid: vrijaf!
DO 2

2KK en 3KK schoolreis “Spinrag en erwtenbloesem” (Booischot)

Bib 3A

VR 3 Zwemmen 1 + 2
ZA 4
ZO 5
MA 6

Spelnamiddag 3KK + 1ste

Frieke en Froefroe ‘lossen’

DI 7
WO 8 Bib 4
DO 9 Sportdag 2
VR 10

Lessen dode hoek 6de

SVS voetbal 6-6 (avond)

Zwemmen 1 + 2

ZA 11
ZO 12
MA 13 Spelnamiddag 3KK + 1ste
DI 14

Sportdag 1

Medisch onderzoek 1KK hele dag

WO 15

SVS voetbal 4 tegen 4 – 3de-4de (NM)

Bib 5

DO 16 Sportdag 3
VR 17 Zwemmen 1 + 2
ZA 18 Schoolfeest met optredens
ZO 19
MA 20

Sportdag 5

Spelnamiddag 3KK + 1

DI 21

Sportdag 4

Medisch onderzoek 1KK (hele dag)

WO 22

SVS atletiekmeerkamp (NM)

Bib 6

DO 23

Ouderraad 20u

Bib 2

VR 24 Zwemmen 1 + 2
ZA 25
ZO 26 Vormsel
MA 27

Fietsexamen 6de leerjaar

Oudercontacten 2KK en 3KK

DI 28

Kom-eens-zien-dag onthaalklas voor nieuwe instappers 13u10-14u00

Oudercontacten 2KK en 3KK

WO 29

SVS Buitenpretjes 1ste graad (NM)

Rapport

Schoolreis OK + 1KK

Oudercontacten 2KK en 3KK

Bib 4

DO 30 O.H. Hemelvaart – eerste communie tweede leerjaar
VR 31 Brugdag Hemelvaart: vrijaf!
Juni 2019
ZA 1
ZO 2
MA 3 Poppenkast 2KK, 3KK, 1ste

Oudercontacten onthaalklas en eerste kleuterklassen

DI 4
WO 5 Bib 5
DO 6 Bib 3A
VR 7 Zwemmen 1 + 2
ZA 8
ZO 9 Pinksteren
MA 10 Pinkstermaandag: vrijaf!
DI 11
WO 12 Springkastelenfestival kleuters + 1ste lj.

Bib 6

DO 13 Bib 3B
VR 14 Zwemmen 1 + 2
ZA 15
ZO 16
MA 17 American games 5 (NM, de Nekker)
DI 18
WO 19
DO 20 Info-avond 1ste leerjaar voor ouders 3KK
VR 21 Zwemmen 1 + 2
ZA 22
ZO 23
MA 24 3KK op bezoek in het eerste leerjaar
DI 25 Receptie derde kleuterklas en 6de leerjaar.
WO 26 Rapport + oudercontact lager
DO 27 Pennenzakkenrock 6

Oudercontact lager

VR 28 Halve schooldag (tot 11.55 uur)

Misviering om 9 uur

ZA 29
ZO 30