Januari 2023
ZO 1  
MA 2 Kerstvakantie
DI 3 Kerstvakantie
WO 4 Kerstvakantie
DO 5 Kerstvakantie
VR 6 Kerstvakantie
ZA 7  
ZO 8  
MA 9  
DI 10 Typlessen Hanver 16-17 uur
WO 11  
DO 12 Frieke en Froefroe
VR 13 Start wafelverkoop / Geen zwemmen (zwembad gesloten voor onderhoudswerken)
ZA 14  
ZO 15  
MA 16  
DI 17 Typlessen Hanver 16-17 uur
WO 18 Trefbal – NM – MOEV
DO 19 Ouderraad 20 uur
VR 20 Zwemmen 5-6
ZA 21  
ZO 22  
MA 23 Kom-eens-zien-dag onthaalklas 13u10-14u
DI 24 Typlessen Hanver 16-17 uur / Film Blikveld ‘Meneer Papier’ voor OK en 1KK om 13.45 u
WO 25 Pedagogische studiedag
DO 26  
VR 27 Zwemmen 3-4 / Workshop ‘Afrikaanse percussie’ voor 1 en 2
ZA 28  
ZO 29  
MA 30  
DI 31 Typlessen Hanver 16-17 uur
Februari 2023
WO 1  
DO 2 Schoolraad 20 uur / Naschools: Muziek – K2-K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: Fantasy – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 3 Zwemmen 5-6
ZA 4  
ZO 5  
MA 6  
DI 7  
WO 8  
DO 9 Naschools: Muziek – K2-K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: Fantasy – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 10 Einde wafelverkoop / Zwemmen / Medisch schooltoezicht 1KK ouders op afspraak op CLB
ZA 11 Opendeurdag voor nieuwe leerlingen van 10 – 13 uur
ZO 12  
MA 13 Kom-eens-zien dag onthaalklas 13u10-14u
DI 14 Medisch schooltoezicht 1KK ouders op afspraak op CLB
WO 15  
DO 16 Rapport / Naschools: Muziek – K2-K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: Fantasy – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 17 Carnaval / Zwemmen 5-6 / Medisch schooltoezicht 1KK ouders op afspraak op CLB
ZA 18  
ZO 19  
MA 20 Krokusvakantie
DI 21 Krokusvakantie
WO 22 Krokusvakantie
DO 23 Krokusvakantie
VR 24 Krokusvakantie
ZA 25  
ZO 26  
MA 27
DI 28  

 

Maart 2023
WO 1 Verdelen van de wafeltjes 11.30 uur – 13.00 uur
DO 2
VR 3 Zwemmen 5-6
ZA 4
ZO 5
MA 6 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’
DI 7 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Toneelvoorstelling Blikveld: HIER EN DAAR van 4 Hoog om 10 u. voor 2KK en 3KK / Frieke en Froefroe
WO 8 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Netbal 3-3 – NM – MOEV
DO 9 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Ouderraad 20 uur / Auteurslezing Karla Stoefs 10u45 bib 2de leerjaar
VR 10 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Zwemmen 3-4 / Bednet pyjamadag
ZA 11
ZO 12
MA 13 Facultatieve vrije dag
DI 14 Auteurslezing Sabien Clement 10u30 bib 6de leerjaar
WO 15
DO 16 Auteurslezing Luc Descamps 10u45 bib 5de leerjaar / Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 17 Zwemmen 5-6
ZA 18
ZO 19
MA 20 Film Blikveld: De beste verjaardag ooit! om 10 u. voor 2KK en 3KK / Leerlingenraad
DI 21
WO 22
DO 23 Auteurslezing Guy Didelez 10u45 bib 3de leerjaar / Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 24 Zwemmen 3-4
ZA 25
ZO 26
MA 27 Kom-eens-zien-dag onthaalklas 13u10-14u00 / Auteurslezing Marjolein Pottie 13u30 bib 1ste leerjaar
DI 28 Auteurslezing Jef Aerts 10u45 bib 4de leerjaar / Film Blikveld: Mon cirque à moi om 13.30 u. voor 5 en 6 (met de fiets)
WO 29 Rapport + Oudercontact lagere school (op aanvraag) + Oudercontacten kleuterschool (op aanvraag) / Badmintoninstuif – NM – MOEV
DO 30 Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 31 Zwemmen 1-2
April 2023

ZA

1

 

ZO

2

 

MA

3

Paasvakantie

DI

4

Paasvakantie

WO

5

Paasvakantie

DO

6

Paasvakantie

VR

7

Paasvakantie

ZA

8

 

ZO

9

 

MA

10

Paasvakantie 

DI

11

Paasvakantie

WO

12

Paasvakantie

DO

13

Paasvakantie

VR

14

Paasvakantie

ZA

15

 

ZO

16

 

MA

17

Integratiemoment K3-L1

DI

18

Toneelvoorstelling Blikveld: DE WACHTERS door Speelman 13.45 u. voor 1 en 2

WO

19

Buitenspeeldag

DO

20

Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)

VR

21

Zwemmen 1 en 2

ZA

22

 

ZO

23

 

MA

24

Integratiemoment K3-L1

DI

25

 

WO

26

Sportdag kleuterschool 

DO

27

Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) /Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) 

VR

28

Zwemmen 1-2

ZA

29

 

ZO

30

 

Mei 2023

 

MA 1 Dag van de arbeid: vrijaf!
DI 2
WO 3 Pedagogische studiedag / Voetbal 4-4 – NM – MOEV
DO 4 Sportdag 5de leerjaar / Frieke en Froefroe
VR 5 Zwemmen 1-2
ZA 6
ZO 7
MA 8 Ouderraad 20 uur / Sportdag 2de leerjaar / Integratiemoment K3-L1
DI 9 Sportdag 1ste leerjaar
WO 10 Atletiekmeerkamp – NM – MOEV
DO 11
VR 12 Zwemmen 1-2
ZA 13
ZO 14 Plechtige communie 09.30 uur
MA 15 Kom-eens-zien-dag 13u10-14u00 / Leerlingenraad / Integratiemoment K3-L1
DI 16 Schoolraad 20 uur / Sportdag 6de leerjaar
WO 17
DO 18 O.-H.-Hemelvaart: vrijaf! / Eerste communie 09.30 uur
VR 19 Brugdag Hemelvaart: Vrijaf!
ZA 20
ZO 21
MA 22 Oudercontacten kleuterschool / Integratie K3-L1
DI 23 Oudercontacten kleuterschool / Sportdag 3de leerjaar
WO 24 Oudercontacten kleuterschool
DO 25 Sportdag 4de leerjaar / Meester op de fiets voor 1-2-3
VR 26 Zwemmen 1-2 / Bokrijk 3 en 4 / Selectief medisch onderzoek voor de afwezigen (arts + verpleegkundige)
ZA 27
ZO 28 Pinksteren
MA 29 Pinkstermaandag: Vrijaf!
DI 30
WO 31
Juni 2023
DO 1
VR 2 Rapport lagere school / Zwemmen 1-2 / Generale repetitie schoolfeest
ZA 3 Schoolfeest
ZO 4
MA 5 Spinrag en Erwtenbloesem 2KK en 3KK
DI 6
WO 7
DO 8
VR 9 Zwemmen 1-2 / Meester op de fiets op school voor 5 en 6
ZA 10
ZO 11
MA 12 Integratiemoment K3-L1
DI 13
WO 14 Buitenpretjes – NM – MOEV /  Springkastelenfestival kleuters / Meester op de fiets 4de leerjaar
DO 15
VR 16 Zwemmen 1-2
ZA 17
ZO 18
MA 19
DI 20 Infomoment ouders 3KK overgang naar 1ste leerjaar – 19.30 uur
WO 21
DO 22
VR 23 Zwemmen 1-2
ZA 24
ZO 25
MA 26 Proclamatie 3KK 16 uur / proclamatie 6de leerjaar (vanaf 18.30 uur)
DI 27 Rapport + oudercontact lagere school
WO 28 Oudercontact lagere school
DO 29
VR 30 Misviering lagere school 9u / Halve dag school

Kalender