Kalender

September 2022
DO 1 1ste schooldag
VR 2
ZA 3  
ZO 4  
MA 5  
DI 6 Info-avond kleuterschool – 19 uur (klas)
WO 7  
DO 8 Infomoment circusproject 20-22u (refter)
VR 9 Circusproject lagere school / Pyjamafuif ouderraad in tent circusproject / Geen zwemmen
ZA 10  
ZO 11  
MA 12 Schoolfotograaf
DI 13 Info-avond lagere school – 19 uur (klas) / Misviering lagere school 9u
WO 14  
DO 15  
VR 16 Zwemmen 5-6 / Strapdag
ZA 17  
ZO 18  
MA 19 Frieke en Froefroe / Chirowerving in de namiddag voor lagere school / Ouderraad 20 uur 
DI 20 Scholenveldloop 13.30 uur – 15 uur Berentrode voor lagere school / Aangekondigde evacuatieoefening
WO 21  
DO 22  
VR 23 Zwemmen 3-4
ZA 24  
ZO 25  
MA 26
DI 27
WO 28 Dag van de sportclub – in sportoutfit naar school
DO 29
VR 30 Zwemmen 5-6
Oktober 2022
ZA 1
ZO 2 Brasserie Marie
MA 3 Medisch schooltoezicht 1A vooronderzoek door verpleegkundige op school
DI 4
WO 5 Pedagogische studiedag: leerlingen vrijaf!
DO 6 Schoolraad 20 uur / Medisch schooltoezicht 1B vooronderzoek door verpleegkundige op school / Naschools: Kleuterdans K2-K3 – 15.45-16.45 uur (turnzaal) / Naschools: dans L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (turnzaal)
VR 7 Zwemmen 3-4 / Medisch schooltoezicht vaccinaties + oogstand 1 A + 1B en vaccinaties 5A op school (arts + verpleegkundige)
ZA 8
ZO 9
MA 10 Leerlingenraad / Toneel Blikveld: VUIL door het Wolk om 10.30 u voor OK en 1KK 
DI 11
WO 12 Grootoudersfeest kleuterschool
DO 13 Naschools: Kleuterdans K2-K3 – 15.45-16.45 uur (turnzaal) / Naschools: dans L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (turnzaal)
VR 14 Facultatieve vrije dag
ZA 15
ZO 16
MA 17 Steven Goegebeur – voorstelling 6de leerjaar
DI 18
WO 19 Oudercontact kijklijst lagere school
DO 20 Oudercontact kijklijst lagere school / Naschools: Kleuterdans K2-K3 – 15.45-16.45 uur (turnzaal) / Naschools: dans L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (turnzaal) / Schoolvoorstelling Blikveld: RASPOETIN van Theater Tieret op om 13.45 u. voor 3 en 4
VR 21 Zwemmen 3-4 / G-sport 6de leerjaar
ZA 22
ZO 23
MA 24 Kom-eens-zien-dag onthaalklas 13u10-14u
DI 25 Film Blikveld ‘Ook muizen gaan naar de hemel’ om 13.30 u. voor 1 en 2 / Medisch onderzoek 6A (met de bus naar het CLB)
WO 26
DO 27
VR 28 Rapport lagere school / Zwemmen 5-6
ZA 29
ZO 30
MA 31 Herfstvakantie
November 2022
DI 1 Herfstvakantie
WO 2 Herfstvakantie
DO 3 Herfstvakantie
VR 4 Herfstvakantie
ZA 5  
ZO 6  
MA 7  
DI 8 Frieke en Froefroe
WO 9  
DO 10 Naschools: knutselen K2-K3 – 15.45-16.45 (klaslokaal) / Naschools: ZUMBA L1 tem L6 – 17-18 uur (turnzaal)
VR 11 Wapenstilstand: Vrijaf!
ZA 12  
ZO 13  
MA 14  
DI 15 Toneelvoorstelling Blikveld: ROOKIE COMEDY door Peter Hens op dinsdag 15 november om 13.45 u. 5 en 6 (met fiets) / Ouderraad 20 uur
WO 16 Gymland – NM – MOEV – gemeente Bonheiden
DO 17 Naschools: knutselen K2-K3 – 15.45-16.45 (klaslokaal) / Naschools: ZUMBA L1 tem L6 – 17-18 uur (turnzaal) / Medisch schooltoezicht 4A + 4B verpleegkundige op school
VR 18 Zwemmen 3-4
ZA 19  
ZO 20  
MA 21 Oudercontact kleuterschool
DI 22 Oudercontact kleuterschool
WO 23 Oudercontact kleuterschool
DO 24 Naschools: knutselen K2-K3 – 15.45-16.45 (klaslokaal) / Naschools: ZUMBA L1 tem L6 – 17-18 uur (turnzaal)
VR 25 Zwemmen 5-6 / Natuurhistorisch museum 1 en 2
ZA 26  
ZO 27  
MA 28  
DI 29  
WO 30 Pedagogische studiedag
December 2022
DO 1 Naschools: Multimove K2-K3 – 15.45-16.45 uur (turnzaal) / Naschools: gevechtsport – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (turnzaal)
VR 2 Zwemmen 3-4 / Schoolvoorstelling Blikveld: WARS van Tal en Thee om 13.45 u. voor 1 en 2
ZA 3  
ZO 4  
MA 5 Sinterklaas
DI 6  
WO 7  
DO 8 Naschools: Multimove K2-K3 – 15.45-16.45 uur (turnzaal) / Naschools: gevechtsport – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (turnzaal) / Kronkeldidoe NM 1ste leerjaar
VR 9 Zwemmen 5-6
ZA 10  
ZO 11  
MA 12 Leerlingenraad
DI 13  
WO 14  
DO 15 Naschools: Multimove K2-K3 – 15.45-16.45 uur (turnzaal) / Naschools: gevechtsport – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (turnzaal)
VR 16 Zwemmen 3-4 / Lichtjeswandeling Berrefonds
ZA 17  
ZO 18  
MA 19 Kom-eens-zien-dag onthaalklas 13u10-14u
DI 20  
WO 21 Oudercontact lagere school + rapport
DO 22 Oudercontact lagere school + rapport
VR 23 Misviering Kerstmis lagere school / Geen zwemmen (zwembad gesloten voor onderhoudswerken)
ZA 24  
ZO 25 Kerstmis
MA 26 Kerstvakantie
DI 27 Kerstvakantie
WO 28 Kerstvakantie
DO 29 Kerstvakantie
VR 30 Kerstvakantie
ZA 31  
Januari 2023
ZO 1  
MA 2 Kerstvakantie
DI 3 Kerstvakantie
WO 4 Kerstvakantie
DO 5 Kerstvakantie
VR 6 Kerstvakantie
ZA 7  
ZO 8  
MA 9  
DI 10 Typlessen Hanver 16-17 uur
WO 11  
DO 12 Frieke en Froefroe
VR 13 Start wafelverkoop / Geen zwemmen (zwembad gesloten voor onderhoudswerken)
ZA 14  
ZO 15  
MA 16  
DI 17 Typlessen Hanver 16-17 uur
WO 18 Trefbal – NM – MOEV
DO 19 Ouderraad 20 uur
VR 20 Zwemmen 5-6
ZA 21  
ZO 22  
MA 23 Kom-eens-zien-dag onthaalklas 13u10-14u
DI 24 Typlessen Hanver 16-17 uur / Film Blikveld ‘Meneer Papier’ voor OK en 1KK om 13.45 u
WO 25 Pedagogische studiedag
DO 26  
VR 27 Zwemmen 3-4 / Workshop ‘Afrikaanse percussie’ voor 1 en 2
ZA 28  
ZO 29  
MA 30  
DI 31 Typlessen Hanver 16-17 uur
Februari 2023
WO 1  
DO 2 Schoolraad 20 uur / Naschools: Muziek – K2-K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: Fantasy – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 3 Zwemmen 5-6
ZA 4  
ZO 5  
MA 6  
DI 7  
WO 8  
DO 9 Naschools: Muziek – K2-K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: Fantasy – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 10 Einde wafelverkoop / Zwemmen / Medisch schooltoezicht 1KK ouders op afspraak op CLB
ZA 11 Opendeurdag voor nieuwe leerlingen van 10 – 13 uur
ZO 12  
MA 13 Kom-eens-zien dag onthaalklas 13u10-14u
DI 14 Medisch schooltoezicht 1KK ouders op afspraak op CLB
WO 15  
DO 16 Rapport / Naschools: Muziek – K2-K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: Fantasy – L1 tem L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 17 Carnaval / Zwemmen 5-6 / Medisch schooltoezicht 1KK ouders op afspraak op CLB
ZA 18  
ZO 19  
MA 20 Krokusvakantie
DI 21 Krokusvakantie
WO 22 Krokusvakantie
DO 23 Krokusvakantie
VR 24 Krokusvakantie
ZA 25  
ZO 26  
MA 27
DI 28  

 

Maart 2023
WO 1 Verdelen van de wafeltjes 11.30 uur – 13.00 uur
DO 2  
VR 3 Zwemmen 5-6
ZA 4  
ZO 5  
MA 6 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’
DI 7 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Toneelvoorstelling Blikveld: HIER EN DAAR van 4 Hoog om 10 u. voor 2KK en 3KK / Frieke en Froefroe
WO 8 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Netbal 3-3 – NM – MOEV
DO 9 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Ouderraad 20 uur
VR 10 Muzische week – jeugdboekenweek rond ‘Geluk’ / Zwemmen 3-4
ZA 11  
ZO 12  
MA 13 Facultatieve vrije dag
DI 14  
WO 15  
DO 16 Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 17 Zwemmen 5-6
ZA 18  
ZO 19  
MA 20 Film Blikveld: De beste verjaardag ooit! om 10 u. voor 2KK en 3KK / Leerlingenraad
DI 21  
WO 22  
DO 23 Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 24 Zwemmen 3-4
ZA 25  
ZO 26  
MA 27 Kom-eens-zien-dag onthaalklas 13u10-14u00
DI 28 Film Blikveld: Mon cirque à moi om 13.30 u. voor 5 en 6 (met de fiets) 
WO 29

Rapport + Oudercontact lagere school (op aanvraag) + Oudercontacten kleuterschool (op aanvraag) / Badmintoninstuif – NM – MOEV

DO 30 Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)
VR 31 Zwemmen 1-2
April 2023

ZA

1

 

ZO

2

 

MA

3

Paasvakantie

DI

4

Paasvakantie

WO

5

Paasvakantie

DO

6

Paasvakantie

VR

7

Paasvakantie

ZA

8

 

ZO

9

 

MA

10

Paasvakantie 

DI

11

Paasvakantie

WO

12

Paasvakantie

DO

13

Paasvakantie

VR

14

Paasvakantie

ZA

15

 

ZO

16

 

MA

17

Integratiemoment K3-L1

DI

18

Toneelvoorstelling Blikveld: DE WACHTERS door Speelman 13.45 u. voor 1 en 2

WO

19

Buitenspeeldag

DO

20

Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal)

VR

21

Zwemmen 1 en 2

ZA

22

 

ZO

23

 

MA

24

Integratiemoment K3-L1

DI

25

 

WO

26

Sportdag kleuterschool 

DO

27

Naschools: STEAM Robotica – K3 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L1-L2 – 15.45-16.45 uur (klaslokaal) / Naschools: STEAM Robotica – L3-L4 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) /Naschools: STEAM Robotica – L5-L6 – 16.50-17.50 uur (klaslokaal) 

VR

28

Zwemmen 1-2

ZA

29

 

ZO

30

 

Mei 2023

 

MA 1 Dag van de arbeid: vrijaf!
DI 2
WO 3 Pedagogische studiedag / Voetbal 4-4 – NM – MOEV
DO 4 Sportdag 5de leerjaar / Frieke en Froefroe
VR 5 Zwemmen 1-2
ZA 6
ZO 7
MA 8 Ouderraad 20 uur / Sportdag 2de leerjaar / Integratiemoment K3-L1
DI 9 Sportdag 1ste leerjaar
WO 10 Atletiekmeerkamp – NM – MOEV
DO 11
VR 12 Zwemmen 1-2
ZA 13
ZO 14 Plechtige communie 09.30 uur
MA 15 Kom-eens-zien-dag 13u10-14u00 / Leerlingenraad / Integratiemoment K3-L1
DI 16 Schoolraad 20 uur / Sportdag 6de leerjaar
WO 17
DO 18 O.-H.-Hemelvaart: vrijaf! / Eerste communie 09.30 uur
VR 19 Brugdag Hemelvaart: Vrijaf!
ZA 20
ZO 21
MA 22 Oudercontacten kleuterschool / Integratie K3-L1
DI 23 Oudercontacten kleuterschool / Sportdag 3de leerjaar
WO 24 Oudercontacten kleuterschool
DO 25 Sportdag 4de leerjaar / Meester op de fiets voor 1-2-3
VR 26 Zwemmen 1-2 / Bokrijk 3 en 4 / Selectief medisch onderzoek voor de afwezigen (arts + verpleegkundige)
ZA 27
ZO 28 Pinksteren
MA 29 Pinkstermaandag: Vrijaf!
DI 30
WO 31
Juni 2023
DO 1  
VR 2 Rapport lagere school / Zwemmen 1-2 / Generale repetitie schoolfeest
ZA 3 Schoolfeest
ZO 4  
MA 5 Spinrag en Erwtenbloesem 2KK en 3KK
DI 6  
WO 7  
DO 8  
VR 9 Zwemmen 1-2 / Meester op de fiets op school voor 5 en 6
ZA 10  
ZO 11  
MA 12 Integratiemoment K3-L1
DI 13  
WO 14 Buitenpretjes – NM – MOEV /  Springkastelenfestival kleuters / Meester op de fiets 4de leerjaar
DO 15  
VR 16 Zwemmen 1-2
ZA 17  
ZO 18  
MA 19  
DI 20 Infomoment ouders 3KK overgang naar 1ste leerjaar – 19.30 uur
WO 21  
DO 22  
VR 23 Zwemmen 1-2
ZA 24  
ZO 25  
MA 26 Proclamatie 3KK 16 uur
DI 27 Rapport + oudercontact lagere school
WO 28 Oudercontact lagere school
DO 29 Proclamatie 6de leerjaar 19 uur
VR 30 Misviering lagere school 9u / Halve dag school